CX14204
Braxmar Badge No. 6579
Priced as low as
$58.00ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 0 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 11/16" |
| Maximum Seal Size | 11/16" |
| Default Seal Size | 11/16" |
Pricing
| Nickel | $58.00 |
|---|---|
| Rhodium | $62.00 |
| Gold Plate | $61.00 |
| Pink | $58.00 |
| Kelly Green | $62.00 |
| Blue | $62.00 |
| Violet | $62.00 |
| Military Black | $58.00 |
| Gunmetal | $58.00 |
| 24 Karat Gold Plate | $69.80 |
| V.H.B. Bronze | $58.00 |
| Rose Gold | $65.60 |
| Hamilton Gold | $61.00 |
