C9237
St. Paul Police Badge
Priced as low as
$176.00ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | OVAL |
|---|---|
| Applied Panel Badge | Yes |
| Lettering Panels | 4 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
Pricing
| Hi-Glo® | $176.00 |
|---|---|
| Gold Panels on Silver | $191.00 |
| Silver Panels on Gold | $191.00 |
| Gold on Gunmetal | $191.00 |
| Silver on Gunmetal | $191.00 |
