BC3969
Alcoholic Beverage Control 90th Anniversary Shield
Priced as low as
$132.50ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | SLIGHTOVAL |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 3 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
| Notes | Full color American flag to left, H/Blue Virginia flag to right |
Pricing
| Hi-Glo® | $132.50 |
|---|---|
| Rho-Glo® | $132.50 |

