B652-HA
Badge with Applied Panels
Priced as low as
$128.50ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | OVAL |
|---|---|
| Applied Panel Badge | Yes |
| Lettering Panels | 3 |
| Construction | SHELL |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 15/16" |
| Maximum Seal Size | 15/16" |
| Default Seal Size | 15/16" |
| Law Catalog Page | 6 |
Pricing
| Nickel | $128.50 |
|---|---|
| Rhodium | $159.50 |
| Gold Plate | $165.50 |
| Hi-Glo® | $209.50 |
| Rho-Glo® | $209.50 |
| Gold Panels on Silver | $209.50 |
| Silver Panels on Gold | $209.50 |
| Pink | $128.50 |
| Kelly Green | $159.50 |
| Blue | $159.50 |
| Violet | $159.50 |
| Military Black | $128.50 |
| Gunmetal | $128.50 |
| Gold on Gunmetal | $209.50 |
| Silver on Gunmetal | $209.50 |
| V.H.B. KK® | $322.50 |
| 24 Karat Gold Plate | $174.30 |
| V.H.B. Bronze | $128.50 |
| Rose Gold | $170.10 |
| Hamilton Gold | $165.50 |

