B650-SD
Semi-Custom Security Police 6 Point Star Badge
Priced as low as
$66.50ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | BALL |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 1 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 15/16" |
| Maximum Seal Size | 15/16" |
| Default Seal Size | 15/16" |
Pricing
| Nickel | $66.50 |
|---|---|
| Gold Plate | $71.50 |
| Pink | $66.50 |
| Military Black | $66.50 |
| Gunmetal | $66.50 |
| 24 Karat Gold Plate | $80.30 |
| V.H.B. Bronze | $66.50 |
| Rose Gold | $76.10 |
| Hamilton Gold | $71.50 |

