B595-A
Badge with Wreath Around Star in the Die
Priced as low as
$39.00ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 3 |
| Construction | SHELL |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
Pricing
| Nickel | $39.00 |
|---|---|
| Gold Plate | $56.50 |
| Pink | $39.00 |
| Military Black | $39.00 |
| Gunmetal | $39.00 |
| 24 Karat Gold Plate | $65.30 |
| V.H.B. Bronze | $39.00 |
| Rose Gold | $61.10 |
| Hamilton Gold | $56.50 |

