B4050
Boston Tea Party 250th Commemoration Badge
Priced as low as
$120.00ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | SLIGHTOVAL |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 5 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
Pricing
| Nickel | $120.00 |
|---|---|
| Rhodium | $126.50 |
| Gold Plate | $120.00 |
| Hi-Glo® | $154.50 |
| Rho-Glo® | $154.50 |
| Pink | $120.00 |
| Kelly Green | $126.50 |
| Blue | $126.50 |
| Violet | $126.50 |
| Military Black | $120.00 |
| Gunmetal | $120.00 |
| V.H.B. KK® | $297.00 |
| 24 Karat Gold Plate | $128.80 |
| Nickel Oxide | $120.00 |
| V.H.B. Bronze | $120.00 |
| Rose Gold | $124.60 |
| Hamilton Gold | $120.00 |


