B3666
5 Point Florida Memorial Star Badge
Priced as low as
$66.50ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 3 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
| Notes | Seal and thin blue line in die |
Pricing
| Nickel | $66.50 |
|---|---|
| Rhodium | $69.50 |
| Gold Plate | $66.50 |
| Hi-Glo® | $92.00 |
| Rho-Glo® | $92.00 |
| Gold Panels on Silver | $100.00 |
| Silver Panels on Gold | $100.00 |
| Pink | $66.50 |
| Kelly Green | $69.50 |
| Blue | $69.50 |
| Violet | $69.50 |
| Military Black | $66.50 |
| Gunmetal | $66.50 |
| Gold on Gunmetal | $100.00 |
| Silver on Gunmetal | $100.00 |
| V.H.B. KK® | $142.50 |
| 24 Karat Gold Plate | $75.30 |
| V.H.B. Bronze | $66.50 |
| Rose Gold | $71.10 |
| Hamilton Gold | $66.50 |

