B350
Providence RI Fire Department Breast Badge
Priced as low as
$61.00ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 1 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 11/16" |
| Maximum Seal Size | 11/16" |
| Default Seal Size | 11/16" |
Pricing
| Rhodium | $62.00 |
|---|---|
| Gold Plate | $61.00 |
| Hi-Glo® | $72.50 |
| Kelly Green | $62.00 |
| Blue | $62.00 |
| Violet | $62.00 |
| 24 Karat Gold Plate | $69.80 |
| Rose Gold | $65.60 |
| Hamilton Gold | $61.00 |
