B3251-LS
Shelby County Alabama Star with Ring Badge
Priced as low as
$221.50ea
Finish
Lettering Color
Background Color
Specifications
| DAP | SLIGHTBALL |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 3 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | Yes |
| Minimum Seal Size | 3/4" |
| Maximum Seal Size | 3/4" |
| Default Seal Size | 3/4" |
| Law Catalog Page | 23 |
Pricing
| Hi-Glo® | $221.50 |
|---|---|
| Rho-Glo® | $221.50 |

