B3148
Honolulu Police Department 75th Anniversary Badge
Priced as low as
$176.00ea
Finish
Lettering Color
Panel Background Color
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 1 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
| Notes | **Dealer orders must be accompanied by letter of authorization from Honolulu Police Chief ! |
Pricing
| Gold Panels on Silver | $176.00 |
|---|---|
| Silver Panels on Gold | $176.00 |
| Gold on Gunmetal | $176.00 |
| Silver on Gunmetal | $176.00 |

