B2827
Badge with Eagle
Priced as low as
$140.00ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | BALL |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 2 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 11/16" |
| Maximum Seal Size | 11/16" |
| Default Seal Size | 11/16" |
Pricing
| Rhodium | $140.00 |
|---|---|
| Gold Plate | $142.50 |
| Kelly Green | $140.00 |
| Blue | $140.00 |
| Violet | $140.00 |
| 24 Karat Gold Plate | $151.30 |
| Rose Gold | $147.10 |
| Hamilton Gold | $142.50 |

