B2587
Circle Badge with Star Cut-Out
Priced as low as
$120.00ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | SLIGHTBALL |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 2 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 1/2" |
| Maximum Seal Size | 1/2" |
| Default Seal Size | 1/2" |
Pricing
| Nickel | $120.00 |
|---|---|
| Hi-Glo® | $180.00 |
| Gold Panels on Silver | $187.50 |
| Silver Panels on Gold | $187.50 |
| Pink | $120.00 |
| Military Black | $120.00 |
| Gunmetal | $120.00 |
| Gold on Gunmetal | $187.50 |
| Silver on Gunmetal | $187.50 |
| V.H.B. Bronze | $120.00 |

