B1938-A
Retired Disc
Priced as low as
$54.70ea
Finish
Font Color
Attachment
Specifications
| Applied Seal Default | 1/2" |
|---|---|
| Applied Seal Min | 1/2" |
| Applied Seal Max | 1/2" |
| Notes | Disc. Takes 1/2" seal. Bottom line of rim can be lettered. Only available with regular enamel lettering. |
| Law Catalog Page | 61 |
| Fire Catalog Page | 29 |
Pricing
| Gold Plate | $56.80 |
|---|---|
| HI-GLO® | $65.70 |
| V.H.B. KK® | $80.30 |
| Nickel | $54.70 |
| Rhodium | $56.80 |
