B1753-B
Five Point Florida Sheriff Star Badge
Priced as low as
$66.00ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 3 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
Pricing
| Nickel | $66.00 |
|---|---|
| Rhodium | $69.00 |
| Gold Plate | $71.50 |
| Hi-Glo® | $91.00 |
| Rho-Glo® | $91.00 |
| Pink | $66.00 |
| Kelly Green | $69.00 |
| Blue | $69.00 |
| Violet | $69.00 |
| Military Black | $66.00 |
| Gunmetal | $66.00 |
| V.H.B. KK® | $138.50 |
| 24 Karat Gold Plate | $80.30 |
| V.H.B. Bronze | $66.00 |
| Rose Gold | $76.10 |
| Hamilton Gold | $71.50 |

