B1740-B
Department of Corrections Probation Officer Badge
Priced as low as
$195.50ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 1 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
Pricing
| Rhodium | $195.50 |
|---|---|
| Hi-Glo® | $251.50 |
| Rho-Glo® | $251.50 |
| Kelly Green | $195.50 |
| Blue | $195.50 |
| Violet | $195.50 |
