A9550
Quality Custom Name Bar
Priced as low as
$30.80ea
Finish
Gold Plate
Rhodium
Kelly Green
Autism Blue
Domestic Violence
Font Color
Black
Blue
Brown
Green
Red
White
None
Attachment
2 Nails 5/16" w/Clutch Backs
Magnetic Namebar Attachment
1 pc 2" Safety Catch
Specifications
| Applied Seal Default | 15/16" |
|---|---|
| Applied Seal Min | 11/16" |
| Applied Seal Max | 15/16" |
| Standard Engraving Lines | 1 |
| Maximum Engraving Lines | 3 |
Pricing
| Gold Plate | $30.80 |
|---|---|
| Rhodium | $30.80 |
| Kelly Green | $30.80 |
| Autism Blue | $30.80 |
| Domestic Violence | $30.80 |
