A2778
Massachusetts Shield Cap Badge
Priced as low as
$69.50ea
Finish
Specifications
| DAP | OVAL |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 0 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
Pricing
| Nickel | $69.50 |
|---|---|
| Rhodium | $80.00 |
| Gold Plate | $87.00 |
| Hi-Glo® | $95.50 |
| Rho-Glo® | $95.50 |
| Pink | $69.50 |
| Kelly Green | $80.00 |
| Blue | $80.00 |
| Violet | $80.00 |
| Military Black | $69.50 |
| Gunmetal | $69.50 |
| V.H.B. KK® | $144.00 |
| 24 Karat Gold Plate | $95.80 |
| V.H.B. Bronze | $69.50 |
| Rose Gold | $91.60 |
| Hamilton Gold | $87.00 |

