A11677
MotorCity Security Badge
Priced as low as
$127.50ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | SLIGHTOVAL |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 0 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
| Notes | Attach an excel file with badge numbers |
Pricing
| Rhodium | $127.50 |
|---|---|
| Gold Plate | $152.50 |
| Hi-Glo® | $165.00 |
| Rho-Glo® | $165.00 |
| Kelly Green | $127.50 |
| Blue | $127.50 |
| Violet | $127.50 |
| 24 Karat Gold Plate | $161.30 |
| Rose Gold | $157.10 |
| Hamilton Gold | $152.50 |

