A11269-A
Starburst with Reverse Enamel Panel
Priced as low as
$157.50ea
Finish
Lettering Color
Color Behind Lion
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | Yes |
| Lettering Panels | 2 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | Yes |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 15/16" |
Pricing
| Gold Plate | $157.50 |
|---|---|
| Hi-Glo® | $191.00 |
| Rho-Glo® | $191.00 |
| 24 Karat Gold Plate | $166.30 |
| Rose Gold | $162.10 |
| Hamilton Gold | $157.50 |

