A2854
Five Crossed Horns with Round Rim
Priced as low as
$66.00ea
Finish
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 0 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 1/2" |
| Maximum Seal Size | 1/2" |
| Default Seal Size | 1/2" |
| Fire Catalog Page | 14 |
Pricing
| Nickel | $66.00 |
|---|---|
| Rhodium | $69.00 |
| Gold Plate | $70.50 |
| Hi-Glo® | $76.00 |
| Rho-Glo® | $76.00 |
| Pink | $66.00 |
| Kelly Green | $69.00 |
| Blue | $69.00 |
| Violet | $69.00 |
| Military Black | $66.00 |
| Gunmetal | $66.00 |
| V.H.B. KK® | $116.50 |
| 24 Karat Gold Plate | $79.30 |
| V.H.B. Bronze | $66.00 |
| Rose Gold | $75.10 |
| Hamilton Gold | $70.50 |



