A12822
Circle Disc
Priced as low as
$56.50ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| Disc Font | B |
|---|---|
| Disc Reverse | N |
| Applied Seal Default | 15/16" |
| Applied Seal Min | 15/16" |
| Applied Seal Max | 1" |
Pricing
| Nickel | $56.50 |
|---|---|
| Rhodium | $60.50 |
| Gold Plate | $58.50 |
| Hi-Glo® | $66.50 |
| Rho-Glo® | $66.50 |
| Pink | $56.50 |
| Kelly Green | $60.50 |
| Blue | $60.50 |
| Violet | $60.50 |
| Military Black | $56.50 |
| Gunmetal | $56.50 |
| V.H.B. KK® | $91.00 |
| 24 Karat Gold Plate | $67.30 |
| V.H.B. Bronze | $56.50 |
| Rose Gold | $63.10 |
| Hamilton Gold | $58.50 |

