A12755
Shield Badge with applied panels and open panel below seal
Priced as low as
$136.00ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | Yes |
| Lettering Panels | 4 |
| Construction | SHELL |
| Reverse Enamel | Yes |
| Minimum Seal Size | 11/16" |
| Maximum Seal Size | 11/16" |
| Default Seal Size | 11/16" |
Pricing
| Rhodium | $136.00 |
|---|---|
| Gold Plate | $150.00 |
| Kelly Green | $136.00 |
| Blue | $136.00 |
| Violet | $136.00 |
| 24 Karat Gold Plate | $158.80 |
| Rose Gold | $154.60 |
| Hamilton Gold | $150.00 |

