A11555
F.C.S.O. VA Cap Badge
Priced as low as
$78.00ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 2 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
| Notes | Upper Right border and lower left border only have blue enamel. See C15362 for a slightly larger version. |
Pricing
| Gold Plate | $78.00 |
|---|---|
| 24 Karat Gold Plate | $86.80 |
| Rose Gold | $82.60 |
| Hamilton Gold | $78.00 |

