A10969-911
9-11 Metropolitan Badge
Priced as low as
$139.50ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | SLIGHTOVAL |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 1 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
Pricing
| Nickel | $139.50 |
|---|---|
| Gold Plate | $156.50 |
| Pink | $139.50 |
| Military Black | $139.50 |
| Gunmetal | $139.50 |
| 24 Karat Gold Plate | $165.30 |
| V.H.B. Bronze | $139.50 |
| Rose Gold | $161.10 |
| Hamilton Gold | $156.50 |

