B3994
Indian River County 5 Point Star with decorative flags
Priced as low as
$112.00ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | SLIGHTBALL |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 5 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
Pricing
| Gold Plate | $112.00 |
|---|---|
| 24 Karat Gold Plate | $120.80 |
| Rose Gold | $116.60 |
| Hamilton Gold | $112.00 |

