C8829-A
Massachusetts State Police Cap Badge
Priced as low as
$40.00ea
Finish
Specifications
| DAP | OVAL |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 0 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
Pricing
| Rhodium | $42.00 |
|---|---|
| Gold Plate | $40.00 |
| Gold Panels on Silver | $86.50 |
| Silver Panels on Gold | $86.50 |
| Kelly Green | $42.00 |
| Blue | $42.00 |
| Violet | $42.00 |
| Gold on Gunmetal | $86.50 |
| Silver on Gunmetal | $86.50 |
| 24 Karat Gold Plate | $48.80 |
| Rose Gold | $44.60 |
| Hamilton Gold | $40.00 |

