B3755
OIG Presidential Inauguration shield badge
Priced as low as
$231.50ea
Finish
Lettering Color
Panel Background Color
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 6 |
| Construction | SHELL |
| Reverse Enamel | Yes |
| Minimum Seal Size | 11/16" |
| Maximum Seal Size | 11/16" |
| Default Seal Size | 11/16" |
Pricing
| Gold Panels on Silver | $231.50 |
|---|---|
| Silver Panels on Gold | $231.50 |
| Gold on Gunmetal | $231.50 |
| Silver on Gunmetal | $231.50 |

