CE3
Full Color Collar Emblem
Priced as low as
$32.60ea
Finish
Attachment
Specifications
| Seal Color | full |
|---|---|
| Seal Size | 0 |
| Applied Seal Default | 15/16" |
| Applied Seal Min | 1/2" |
| Applied Seal Max | 1 3/16" |
| Alternate SKU | CE3 |
Shipping
This product is offered with standard 3 week shipping.
Pricing
| Gold Plate | $33.40 |
|---|---|
| HI-GLO® | $40.20 |
| V.H.B. KK® | $56.20 |
| Nickel | $32.60 |
| Rhodium | $33.40 |

