BX2722
Braxmar Badge No. 6584
Priced as low as
$93.00ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 1 |
| Construction | SHELL |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 15/16" |
| Maximum Seal Size | 15/16" |
| Default Seal Size | 15/16" |
Pricing
| Nickel | $93.00 |
|---|---|
| Rhodium | $105.50 |
| Gold Plate | $117.00 |
| Pink | $93.00 |
| Kelly Green | $105.50 |
| Blue | $105.50 |
| Violet | $105.50 |
| Military Black | $93.00 |
| Gunmetal | $93.00 |
| 24 Karat Gold Plate | $125.80 |
| V.H.B. Bronze | $93.00 |
| Rose Gold | $121.60 |
| Hamilton Gold | $117.00 |
