BC2358-WR
GA SHERIFF W/WREATH
Priced as low as
$168.50ea
Finish
Lettering Color
Background Color
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 4 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
Pricing
| Rhodium | $169.00 |
|---|---|
| Gold Plate | $168.50 |
| Hi-Glo® | $214.00 |
| Rho-Glo® | $214.00 |
| Kelly Green | $169.00 |
| Blue | $169.00 |
| Violet | $169.00 |
| V.H.B. KK® | $308.00 |
| 24 Karat Gold Plate | $177.30 |
| Rose Gold | $173.10 |
| Hamilton Gold | $168.50 |
