BC1089
VA Incorp. Assoc. of Resue Squads Badge
Priced as low as
$192.50ea
Finish
Lettering Color
Panel Background Color
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 3 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | Yes |
| Minimum Seal Size | 11/16" |
| Maximum Seal Size | 11/16" |
| Default Seal Size | 11/16" |
Pricing
| Nickel | $192.50 |
|---|---|
| Rhodium | $207.50 |
| Gold Plate | $229.50 |
| Pink | $192.50 |
| Kelly Green | $207.50 |
| Blue | $207.50 |
| Violet | $207.50 |
| Military Black | $192.50 |
| Gunmetal | $192.50 |
| V.H.B. KK® | $415.50 |
| 24 Karat Gold Plate | $238.30 |
| V.H.B. Bronze | $192.50 |
| Rose Gold | $234.10 |
| Hamilton Gold | $229.50 |
