B650-SA
Semi-Custom Security Guard 6 Point Star Badge
Priced as low as
$54.00ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | BALL |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 0 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 15/16" |
| Maximum Seal Size | 15/16" |
| Default Seal Size | 15/16" |
| Law Catalog Page | 85 |
Pricing
| Nickel | $54.00 |
|---|---|
| Gold Plate | $61.00 |
| Pink | $54.00 |
| Military Black | $54.00 |
| Gunmetal | $54.00 |
| 24 Karat Gold Plate | $69.80 |
| V.H.B. Bronze | $54.00 |
| Rose Gold | $65.60 |
| Hamilton Gold | $61.00 |

