B3501
Shield With American and South Carolina Flags
Priced as low as
$192.50ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | SLIGHTOVAL |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 2 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
| Notes | Full color flags in die. |
Pricing
| Rhodium | $192.50 |
|---|---|
| Gold Plate | $218.00 |
| Kelly Green | $192.50 |
| Blue | $192.50 |
| Violet | $192.50 |
| V.H.B. KK® | $415.50 |
| 24 Karat Gold Plate | $226.80 |
| Rose Gold | $222.60 |
| Hamilton Gold | $218.00 |

