B3112
Florida Five Point Star Badge
Priced as low as
$76.00ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 3 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
| Notes | Full color Florida seal in the die. Not available in roman lettering. |
Pricing
| Rhodium | $76.00 |
|---|---|
| Gold Plate | $76.00 |
| Kelly Green | $76.00 |
| Blue | $76.00 |
| Violet | $76.00 |
| V.H.B. KK® | $125.50 |
| 24 Karat Gold Plate | $84.80 |
| Rose Gold | $80.60 |
| Hamilton Gold | $76.00 |

