B3071-A
Small Department of Public Safety Badge
Priced as low as
$134.00ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 3 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 1/2" |
| Maximum Seal Size | 1/2" |
| Default Seal Size | 1/2" |
Pricing
| Rhodium | $134.00 |
|---|---|
| Hi-Glo® | $187.50 |
| Rho-Glo® | $187.50 |
| Kelly Green | $134.00 |
| Blue | $134.00 |
| Violet | $134.00 |

