B1774
East Baton Rouge EMS Badge
Priced as low as
$208.00ea
Finish
Panel Background Color
Specifications
| DAP | SLIGHTOVAL |
|---|---|
| Applied Panel Badge | Yes |
| Lettering Panels | 1 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | Yes |
| Minimum Seal Size | 1/2" |
| Maximum Seal Size | 1/2" |
| Default Seal Size | 1/2" |
Pricing
| Hi-Glo® | $208.00 |
|---|---|
| Rho-Glo® | $208.00 |

