B1086
Metropolitan Nashville Davidson County Wallet Badge
Priced as low as
$149.50ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 2 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
Pricing
| Rhodium | $149.50 |
|---|---|
| Gold Plate | $165.50 |
| Hi-Glo® | $208.00 |
| Rho-Glo® | $208.00 |
| Kelly Green | $149.50 |
| Blue | $149.50 |
| Violet | $149.50 |
| V.H.B. KK® | $312.00 |
| 24 Karat Gold Plate | $174.30 |
| Rose Gold | $170.10 |
| Hamilton Gold | $165.50 |
