A4550
Disc with Applied Seal and Ring
Priced as low as
$35.90ea
Finish
Attachment
Specifications
| Applied Seal Default | 15/16" |
|---|---|
| Applied Seal Min | 15/16" |
| Applied Seal Max | 15/16" |
| Notes | Plain disc and ring. Takes any 15/16" seal. |
| Law Catalog Page | 73 |
| Fire Catalog Page | 25 |
Pricing
| Gold Plate | $35.90 |
|---|---|
| Rhodium | $35.90 |

