A367
Tie Bar That Takes Seal and Lettering
Priced as low as
$36.20ea
Finish
Font Color
Attachment
Specifications
| Applied Seal Default | 1/2" |
|---|---|
| Applied Seal Min | 3/8" |
| Applied Seal Max | 15/16" |
| Notes | Takes any lettering and 1/2" seal. |
| Law Catalog Page | 73 |
| Fire Catalog Page | 25 |
Pricing
| Gold Plate | $40.60 |
|---|---|
| Nickel | $36.20 |
| Rhodium | $40.60 |
| Gunmetal | $36.20 |

