A2905
5 Cut out Crossed Horns
Priced as low as
$24.90ea
Finish
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 0 |
| Construction | SHELL |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 1/2" |
| Maximum Seal Size | 1/2" |
| Default Seal Size | 1/2" |
| Notes | If a seal is requested use style A2883. |
| Fire Catalog Page | 14 |
Pricing
| Nickel | $29.90 |
|---|---|
| Rhodium | $31.10 |
| Gold Plate | $34.30 |
| Hi-Glo® | $35.30 |
| Pink | $29.90 |
| Military Black | $29.90 |
| Gunmetal | $29.90 |
| V.H.B. KK® | $59.90 |

