A2687-DM
Chaplain Collar Insignia
Priced as low as
$54.70ea
Finish
Enamel Color
Attachment
Specifications
| Applied Seal Default | 11/16" |
|---|---|
| Applied Seal Min | 11/16" |
| Applied Seal Max | 11/16" |
| Notes | Most standard titles available. Lettering other than standard will require a nominal set up charge. |
Pricing
| Gold Plate | $56.80 |
|---|---|
| HI-GLO® | $65.70 |
| V.H.B. KK® | $80.30 |
| Nickel | $54.70 |
| Rhodium | $56.80 |
