A11393
Diamond Conway Police Cap Badge
Priced as low as
$98.50ea
Finish
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 0 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
Pricing
| Hi-Glo® | $98.50 |
|---|---|
| Rho-Glo® | $98.50 |
| Gold Panels on Silver | $139.50 |
| Silver Panels on Gold | $139.50 |
| Gold on Gunmetal | $139.50 |
| Silver on Gunmetal | $139.50 |

