A10960
Newburgh New York Breast Badge
Priced as low as
$158.50ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | FLAT |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 3 |
| Construction | SHELL |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 0" |
| Maximum Seal Size | 0" |
| Default Seal Size | 0" |
Pricing
| Rhodium | $158.50 |
|---|---|
| Gold Plate | $181.00 |
| Kelly Green | $158.50 |
| Blue | $158.50 |
| Violet | $158.50 |
| 24 Karat Gold Plate | $189.80 |
| Rose Gold | $185.60 |
| Hamilton Gold | $181.00 |
