A10475
Five Point Star Badge with Thick Circular Edge
Priced as low as
$56.50ea
Finish
Lettering Color
Specifications
| DAP | BALL |
|---|---|
| Applied Panel Badge | No |
| Lettering Panels | 2 |
| Construction | SOLID |
| Reverse Enamel | No |
| Minimum Seal Size | 1/2" |
| Maximum Seal Size | 1/2" |
| Default Seal Size | 1/2" |
Pricing
| Nickel | $56.50 |
|---|---|
| Rhodium | $63.00 |
| Gold Plate | $67.00 |
| Hi-Glo® | $111.00 |
| Rho-Glo® | $111.00 |
| Pink | $56.50 |
| Kelly Green | $63.00 |
| Blue | $63.00 |
| Violet | $63.00 |
| Military Black | $56.50 |
| Gunmetal | $56.50 |
| V.H.B. KK® | $166.50 |
| 24 Karat Gold Plate | $75.80 |
| V.H.B. Bronze | $56.50 |
| Rose Gold | $71.60 |
| Hamilton Gold | $67.00 |
